Ana Layevska Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sinopsis + Uloge

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sinopsis + Uloge Empty Sinopsis + Uloge Sre Okt 13, 2010 9:34 pm

Marko

Marko
Administrator
Administrator

Flint Loco je mladi naučnik čiji izumi (kao sprej za cipele, leteći auto, miševi-ptice) je završio u katastrofi. Flintov poslednji izum je mašina koja pretvara molekule vode u hranu. Slaba stuja u njegovoj kući nije dovoljna da pokrene mašinu, tako kada ga njegov otac natera da radi u njegovom Baite`n`Tackle radnji, Flint se iskrade kada njegov otac ode u Sadrine Land, novu gradsku atrakciju. Flint zajedno sa svojim kućnim ljubincem majmunom Steveom, priključi mašinu na gradsku sturuju. Nažalost mašina upije mnogo energije, i odleti poput rakete uništavajući Sardine Land, i odleti u nebo. Flignt pobegne i sakrije se ispod dokova. Tamo upoznaje Sam Chispas, voditeljku vremenske prognoze čiji je veliki izlet na tv uništila Flintova mašina. Kada dva ogromna ljubičasta oblaka počnu kisiti hamburgere iznad Swallow Falls-a, Sam o tome izvečtava i govori da Flint odgovoran za to. Flint postaje poznat preko noći, ali postane zabrinut je stanovnici zahtevaju hranu. Major Shelbourne, uverava Flinta da stvori još hrane i da pretvori Swallow Falls u novu turističku atrakciju.

Uloge (glasove pozamljuju):
Erik Elias...Flint Loco
Ana Layevska...Sam Chispas
Octavio Rojas...Tim Loco
Oscar Flores...Baby Brent
Alejandro Mayén...Alcalde Shelboum
Sebastián Llapur...Elias Devoró
Isabel Martiñon...Cal Devoró
Raúl Anaya...Manny
Xóchitl Ugarte...Fran Loco
Irving Corona...Flint (kao dečak)
Ricardo Tejedo...Joe Towne

https://layevskaserbia.forumsr.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu