Ana Layevska Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta volite da slusate????

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sta volite da slusate???? Empty Sta volite da slusate???? Čet Okt 14, 2010 9:28 pm

Milos

Milos
Administrator
Administrator

Koju vrstu muziku volite da slusate?!

2Sta volite da slusate???? Empty Re: Sta volite da slusate???? Čet Okt 14, 2010 9:34 pm

Marko

Marko
Administrator
Administrator

Zavisi, sve zavisi od pesme, ako je pesma dobra moze i Seka i JK i sve!

https://layevskaserbia.forumsr.com

3Sta volite da slusate???? Empty Re: Sta volite da slusate???? Čet Okt 14, 2010 9:54 pm

Milos

Milos
Administrator
Administrator

Aaa ne verujem da si pomenuo JK...moja omiljena Srpska pevacica Smile))...

Slazem se,bas me briga sta je in,ja slusam ono sto mi se svidja Very Happy!

4Sta volite da slusate???? Empty Re: Sta volite da slusate???? Čet Okt 14, 2010 10:00 pm

laki

laki
VIP
VIP

Što bi rekao Marko, zavisi od prilike. Lično najviše volim domaći pop, ali žurke ne mogu da prođu bez narodnjaka Smile JK? Rolling Eyes Sta volite da slusate???? 192513 Seku i da podnesem, ovu ne mogu ni slučajno. Sta volite da slusate???? 529236

5Sta volite da slusate???? Empty Re: Sta volite da slusate???? Čet Okt 14, 2010 10:02 pm

Milos

Milos
Administrator
Administrator

O Boze,Laki...Seku podnosis?Strasno xD...JK carica,zauvek Smile!

6Sta volite da slusate???? Empty Re: Sta volite da slusate???? Čet Okt 14, 2010 10:08 pm

laki

laki
VIP
VIP

Milos nemoj da me vučeš za jezik. JK? Sta volite da slusate???? 196135 Nije mi dobro.

7Sta volite da slusate???? Empty Re: Sta volite da slusate???? Čet Okt 14, 2010 10:19 pm

Milos

Milos
Administrator
Administrator

Iscupacu ti jezik bude sli vredjao JK...hahahahahahah xD...shalim se :DDDD!!!!

8Sta volite da slusate???? Empty Re: Sta volite da slusate???? Pet Okt 15, 2010 3:48 pm

Mirosl@v

Mirosl@v
Početnik
Početnik

Pa....sve!Ali najvise volim EX-YU osamdesete! Smile
Mrzim ovaj srpski rep na koji se pale klinke!

9Sta volite da slusate???? Empty Re: Sta volite da slusate???? Pet Okt 15, 2010 10:23 pm

Milos

Milos
Administrator
Administrator

Da,srpski rep smara!!! -.-''

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu